torty z ręczników haftowanych
Arrow
Arrow
Slider

Oryginalne prezenty na każdą okazję!

Szanowni Państwo,

oryginalne prezenty na wszelkie okazje, wysokiej jakości ręczniki z haftem ułożone w przeróżne ciekawe formy: torty, cukierki, rolady, bukiety itp. to nasza oferta, którą mamy przyjemność przedstawić na naszej stronie internetowej.

Znajdziecie tu Państwo pełną gamę produktów firmy PPHU KADAR, która niezmiennie, od 1998 roku, podnosi ich jakość, zaspakajając w ten sposób rosnące wymagania swoich Klientów. Sprawiamy, że ręcznik oprócz swojej funkcji użytkowej zyskuje również formę ozdobnego, efektownego a zarazem oryginalnego prezentu.

Zapraszamy!

Polecamy

Oferta ślubna

prezent ślubny
oryginalny prezent ślubny
Slider

Aktualności

Ręczniki w nowej wersji kolorystycznej.

18-10-2016
ręczniki haftowane na prezent

Nasze produkty – ręczniki z haftem, które układamy w piękne formy tortów, rolad i cukierków – w nowej wersji kolorystycznej! Zmieniająca się moda odnośnie kolorów oraz gusta naszych [...]

oryginalny prezent torty z ręczników

Opinie o produktach

Tort ręczników

Zakup prezentu, to nie lada wyzwanie 🙂 Mimo, że rynek oferuje nam mnóstwo produktów.  Zdecydowałam się na zakup ręczników z haftem  zapakowanych  jako tort. Prezent był bardzo trafiony! Znajomi otrzymali go z okazji rocznicy ślubu. Ręczniki wysokiej jakości w pięknej kolorystyce! Tort z ręczników wyglądał apetycznie 🙂  Gorąco polecam!

Roxana

Ręczniki z firmy Kadar

Chłonne i puszyste. Piękne kolory. Polecam!

Joanna